O mně

„Když není text obyčejný, dokáže z každého z nás udělat neobyčejného člověka a je už jedno, jestli text píšeme, nebo jen posloucháme. Důležité je, že nám dává naději a sílu jít dál v lehké i nelehké době.“

Se psaním jsem začal už v útlém věku. Bylo mi 16 let, dělal jsem několik různorodých sportů jako atletiku, fotbal a nakonec i bojové sporty. Většina mladých po trénincích chodí do hospody na pivo s kamarády, já místo toho začal sepisovat pocity, které mi sport přinášel.

Objevily se první šťastné i nešťastné lásky, přátelství, která trvají dodnes i ta krátkodobá, a já zase psal básně. O tom, jak se cítím, a pak i o tom, jak se cítí i lidé, kteří mě inspirovali svými příběhy. Inspiroval mě i můj táta, který je moc dobrý muzikant a skladatel hudby. Od první básně pro mou kamarádku jsem se posunul až k tomu, že jsem se nestyděl tátovi své básně ukázat a on i přes mladickou nedokonalost začal mé texty zhudebňovat a radit mi, jak se zlepšovat, jak se učit a inspirovat z textu jiných umělců. Z básní začaly vznikat hudební texty. Náhoda chtěla, že jsem potkal i další hudebníky a umělce, se kterými jsem nakonec navázal spolupráci, profesionální umělce, kteří mě svou kritikou, ale i pochvalou posunuli zase o kus dál.

Přišlo období, kdy jsem začal takzvaně hledat sám sebe. V tomto období vznikla řada textů, které nikdy zhudebněny nebyly.

Byla to zase náhoda, a jak se říká - "kde je vůle, je i cesta". Objevil jsem, že ve mně pořád dřímá ta touha stát se spisovatelem a textařem. Navázal jsem spolupráci, která mě dostala až k psaní scénářů a točení videoklipů.

Teď bych chtěl svůj sen stát se spisovatelem, textařem, básníkem posunout zase o kus dál. Vystoupit ze své komfortní zóny a přinášet radost a psychickou podporu zase někomu dalšímu. Pomocí mých básní, textů, sloganů. Splnit sen klukům z garáže, co chtějí vlastní videoklip nebo napsat báseň pro babičku, která slaví životní jubileum. To všechno si vám dovoluji nabídnout.

Tým

Léňa

Hlavní kontrolorka s nekompromisní přísností a laskavým srdcem.

Vojta

Nadějný mladý muzikant a zpěvák, který za žádné situace neztrácí úsměv na tváři.

Kačí

Hlavní tvář se skvělými nápady a okouzlujícím vtipem.

Marťas

Manažer, kterého nezaskočí žádná situace. Řešení nachází za každých podmínek.

Honza

Poradce, kterému nic neunikne, se smyslem pro detail.

Pepíno

Básník, textař a scenárista.

Reference

Spolupráce s Josefem Malým byla velmi příjemná. S texty i se scénářem jsem byl velice spokojený a můžu jen doporučit.

Jirzzy (Jiří Marek Vodrážka) Hudební text a scénář

Reference

S básní jsem byla nadmíru spokojená. Byla jsem překvapená, jak skvěle byla zpracovaná. Báseň měla sloužit jako vyjádření pro moji kamarádku, která odjela do zahraničí. Dala jsem Josefu Malému detailní body a instrukce, co by v básni mělo zaznít a výsledek byl ohromující. Kamarádce dodnes visí báseň na ručně dělaném papíru v rámečku na zdi. Dobrá práce, děkuji!

Ljuba Rusevič Báseň na míru

Domluvte si s námi schůzku

Type at least 1 character to search
Kontaktujte nás
Na jiných místech: